O firmie - Sun Pro Energy

W Sun Pro Energy zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie dostaw słonecznych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów elektrycznych i szeregu usług dodatkowych. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość energii ze słońca dla naszych klientów i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

Realizujemy instalacje fotowoltaiczne, farmy fotowoltaiczne, ładowarki do samochodów, kotły elektryczne, klimatyzatory, pompy ciepła  najnowszych generacji dla gospodarstw domowych, firm i rolników. Działamy w całej Polsce.

Nasze systemy fotowoltaiczne są zaprojektowane na dziesięciolecia bezawaryjnego działania – stosujemy w nich tylko najlepsze panele słoneczne, falowniki i komponenty, tak aby nasi klienci mogli się cieszyć darmowym prądem ze słońca przez pokolenia.

Elektrownie słoneczne Sun Pro Energy są realizowane kompleksowo – od profesjonalnego projektu technicznego, dostarczenie i montaż najwyższej klasy urządzeń, finansowanie instalacji fotowoltaicznej oraz przyłączenie elektrowni fotowoltaicznej do sieci.

Naszą misją jest upewnienie się, że klienci rozumieją, jak instalacja fotowoltaiczna może dla nich działać, jak jest instalowana i jakich korzyści finansowych mogą oczekiwać od instalacji fotowoltaicznej zaprojektowanej zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami i budżetem.

Profesjonalne elektrownie fotowoltaiczne  

Sun Pro Energy  –  tworzą ludzie z pasją, którzy łącząc wieloletnie doświadczenie menadżerskie i biznesowe z misją tworzenia lepszej przyszłości, tworzą rozwiązania najlepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

\

Najwyższej klasy komponenty światowych czołowych producentów

\

Kompleksowa usługa od audytu poprzez projekt montaż i zgłoszenie do OSD

\

Profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej z wizualizacją

\

Wieloletnie doświadczenie na rynku OZE w Polsce

\

Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej

\

Nowoczesny system monitoringu instalacji fotowoltaicznych naszych klientów

\

Ogólnopolski zasięg usług

\

Doradztwo i pomoc  w uzyskaniu dotacji

\

Wsparcie w uzyskaniu wybranej formy finansowania

\

Serwis, który na bieżąco wspiera działanie instalacji oraz pełne wsparcie techniczne

Najlepsze światowe marki 

Wiemy, że w fotowoltaice nie ma kompromisów. Do budowy naszych elektrowni słonecznych używamy tylko komponentów wiodących światowych producentów. Instalacja fotowoltaiczna zbudowana z najlepszych modułów fotowoltaicznych, falowników i zespołów montażowych to inwestycja na długie lata bezawaryjnego i bezpiecznego a przede wszystkim efektywnego działania.

solar-edge
huwaei
talesun
longi-solar
znshine-solar
sofar
fronius
growat
astronenergy
jasolar

Celem wszystkich naszych działań jest satysfakcja naszych klientów, dla których chcemy być kompetentnym partnerem w dostarczeniu usług gwarantujących wieloletnią satysfakcję.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się ze specjalistą od energii ze słońca  aby otrzymać darmową wycenę instalacji. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące aspektów formalnych, prawnych, a także technicznych Twojego przyszłego projektu.

Nasze referencje

Opinie naszych zadowolonych klientów są naszą najlepszą wizytówką. Zaufaj nam i Ty, a przekonasz się, że fotowoltaika od Sun Pro Energy to najlepszy wybór.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji naszej elektrowni i współpracą z Sun energy. Bardzo dobry kontakt z opiekunem, pomocny nawet po zakończeniu montażu, wszystko wyjaśnił, pomógł przy dotacji. Polecamy !

Anna K.

Instalacja Fotowoltaiczna 4,950 kW

Mogę polecić Sun Pro Energy z czystym sumieniem. Nie byłem pewien wielu kwestii ale doradca wszystko cierpliwie wyjaśnił, i wiem, że mam najlepiej dobrana instalację. Technicznie sztos, porządnie i bez żadnych problemów.

Norbert L.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,14 kW

Bardzo dobra ekipa instalatorów. Sprzęt najlepszy, taki jak chciałem, zrobili w miesiąc i już mam zgłoszoną instalację i wymieniony licznik. Rewelacja , zero uwag.

Wojciech J.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,86 kW

Profesjonaliści.

Jan R.

Instalacja Fotowoltaiczna 30,2 kW

Długo z mężem rozważaliśmy zakup instalacji fotowoltaicznej. Spotykaliśmy się wielokrotnie z doradcami różnych firm ale dopiero doradca z Sun Energy Pro przekonal nas do siebie swoją pomocną postawą, cierpliwością i szczerością. Dziękujemy Sun Pro Energy!

Ewelina i Ryszard W.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,035 kW

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa od początku do końca. Widziałem wiele instalacji fotowoltaicznych ale moja jest najładniejsza. Sąsiedzi przychodzą i pytają kto ją wykonał. Polecam firmę i instalatorów!

Radek L.

Instalacja Fotowoltaiczna 9,715 kW

Doradca Sun Pro Energy był jedynym, który wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wielki plus! Mam mały dach, ale dzięki doborze modułów o większej mocy instalacja jest taka jaka miała być. Polecam Sun Pro Energy.

Wiesław U.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,290 kW

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową instalcją. Dziękujemy za profesjonalną obługę.

Ola i Marek K.

Instalacja Fotowoltaiczna 7,260 kW